Arch Linux Pacman package manager - en to sl translation catalogue (161 entries)

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
sl: zdi se, da je %s prirezan: %jd/%jd bajtov

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is illegal
sl: %s podatkovna baza je v neskladju: ime datoteke paketa %s je neveljavno

en: %s database is inconsistent: filename of package %s is too long
sl: %s podatkovna baza je v neskladju: ime paketa %s je predolgo

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
sl: %s podatkovna baza je v neskladju: ime v paketu %s se ne ujema

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
sl: %s podatkovna baza ni usklajena: verzija se razlikuje od paketa %s

en: %s will be installed before its %s dependency
sl: %s bo nameščen pred razrešitvijo njegove odvisnosti %s

en: %s will be removed after its %s dependency
sl: %s bo odstranjen po razrešitvi njegove odvisnosti %s

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
sl: %s-%s je posodobljen -- ponovno nameščanje

en: %s-%s is up to date -- skipping
sl: %s-%s je posodobljen -- se preskoči

en: %s: downgrading from version %s to version %s
sl: %s: podgrajujem iz različice %s na različico %s

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
sl: %s: neupoštevanje podgraditve paketa (%s => %s)

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
sl: %s: neupoštevanje posodobljenega paketa (%s => %s)

en: %s: key "%s" is disabled
sl: %s: ključ "%s" je onemogočen

en: %s: key "%s" is unknown
sl: %s: ključ "%s" je neznan

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
sl: %s: krajevni (%s) je novejši od %s (%s)

en: %s: missing required signature
sl: %s: manjka zahtevan podpis

en: %s: signature from "%s" should never be trusted
sl: %s: podpisu iz "%s" nikoli ne bi smeli zaupati

en: GPGME error: %s
sl: GPGME napaka: %s

en: Partition %s is mounted read only
sl: Razdelek %s je priklopljen samo za branje

en: Partition %s too full: %jd blocks needed, %ju blocks free
sl: Razdelek %s je poln: potrebnih je %jd blokov, %jublokov je prostih

en: Unknown signal
sl: Neznan signal

en: call to execv failed (%s)
sl: klic k execv je spodletel (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
sl: klic k waitpid je spodletel (%s)

en: cannot open package file
sl: paketne datoteke ni mogoče odpreti

en: cannot remove %s (%s)
sl: ni možno odstraniti %s (%s)

en: cannot remove all files for package
sl: paketnih datotek ni mogoče odstraniti

en: cannot remove file '%s': %s
sl: ne morem odstraniti datoteke '%s': %s

en: cannot replace %s by %s
sl: ne morem zamenjati %s z %s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
sl: ni mogoče razrešiti "%s",  ki je odvisnost za "%s"

en: command failed to execute correctly
sl: ukaza ni bilo mogoče pravilno izvesti

en: command terminated by signal %d: %s
sl: ukaz koncan s signalom %d: %s

en: conflicting dependencies
sl: spor odvisnosti

en: conflicting files
sl: spor datotek

en: corrupted database entry '%s'
sl: pokvarjen vnos '%s' v podatkovni bazi

en: could not add entry '%s' in cache
sl: vnosa  '%s' , ni mogoče dodati v predpomnilnik

en: could not change directory to %s (%s)
sl: ni bilo mogoče spremeniti mape v %s (%s)

en: could not change the root directory (%s)
sl: ni bilo mogoče spremeniti korenske mape (%s)

en: could not commit removal transaction
sl: ni bilo možno uveljaviti odstranitve transakcije

en: could not commit transaction
sl: ni bilo mogoče uveljaviti transakcije

en: could not copy tempfile to %s (%s)
sl: ni bilo mogoče kopirati začasne datoteke v %s (%s)

en: could not create database
sl: podatkovne baze ni mogoče ustvariti

en: could not create directory %s: %s
sl: Ne morem ustvariti mape %s: %s

en: could not create pipe (%s)
sl: ne morem ustvariti cevi (%s)

en: could not create temp directory
sl: ni bilo mogoče ustvariti začasne mape

en: could not determine cachedir mount point %s
sl: ni bilo mogoče določiti priklopne točke %s za predpomnilniško mapo

en: could not determine filesystem mount points
sl: ni bilo mogoče določiti priklopnih točk za datotečni sistem

en: could not determine mount point for file %s
sl: priklopne točke za datoteko %s ni bilo mogoče določiti

en: could not determine root mount point %s
sl: ni bilo mogoče določiti korenske priklopne točke %s

en: could not extract %s (%s)
sl: ni mogoče razširiti %s (%s)

en: could not find %s in database -- skipping
sl: %s ni bilo mogoče najti v podatkovni bazi --se preskoči

en: could not find database
sl: podatkovne baze ni mogoče najti

en: could not find or read directory
sl: mape ni mogoče najti ali prebrati

en: could not find or read file
sl: datoteke ni mogoče najti ali prebrati

en: could not find or read package
sl: paketa ni mogoče najti ali prebrati

en: could not fork a new process (%s)
sl: ni bilo mogoče odcepiti novega procesa (%s)

en: could not fully load metadata for package %s-%s
sl: ni bilo mogoče v celoti naložiti metapodatkov paketa %s-%s

en: could not get current working directory
sl: ni mogoče dobiti trenutne delovne mape

en: could not get file information for %s
sl: ni mogoče dobiti informacije o datoteki za %s

en: could not get filesystem information
sl: informacije o datotečnem sistemu ni bilo mogoče pridobiti

en: could not get filesystem information for %s: %s
sl: informacij o datotečnem sistemu za %s: %s ni bilo mogoče pridobiti

en: could not open database
sl: podatkovne baze ni mogoče odpreti

en: could not open directory: %s: %s
sl: ni mogoče odpreti mape: %s:%s

en: could not open file %s: %s
sl: ni mogoče odpreti datoteke %s:%s

en: could not open file: %s%s: %s
sl: ni mogoče odpreti datoteke: %s%s: %s

en: could not open file: %s: %s
sl: ni mogoče odpreti datoteke %s:%s

en: could not parse package description file '%s' from db '%s'
sl: ni bilo mogoče razčleniti datoteke opisa paketa '%s' iz podatkovne baze '%s'

en: could not parse package description file in %s
sl: opisa datoteke ni bilo mogoče razčleniti v %s

en: could not read db '%s' (%s)
sl: ni mogoče prebrati podatkovne baze '%s' (%s)

en: could not read directory: %s: %s
sl: ni mogoče prebrati mape: %s: %s

en: could not remove %s
sl: ni bilo mogoče odstraniti %s

en: could not remove database entry
sl: vnosa ni mogoče odstraniti iz podatkovne baze

en: could not remove database entry %s-%s
sl: ne morem odstraniti vnosa podatkovne baze %s-%s

en: could not remove entry '%s' from cache
sl:  vnosa '%s' ne morem odstraniti iz predpomnilnika

en: could not remove lock file %s
sl: ni bilo mogoče odstraniti zaklenjene datoteke %s

en: could not remove tmpdir %s
sl: ni bilo mogoče odstraniti začasne mape %s

en: could not rename %s to %s (%s)
sl: %s ni mogoče preimenovati v %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
sl: delovne mape (%s) ni bilo mogoče obnoviti

en: could not satisfy dependencies
sl: ni mogoče izpolniti odvisnosti

en: could not stat file %s: %s
sl: ne morem prebrati statusa datoteke %s:%s

en: could not update database
sl: podatkovne baze ni mogoče posodobiti

en: could not update database entry %s-%s
sl: vnosa v podatkovno bazo %s-%s, ni mogoče posodobiti

en: couldn't find or create package cache, using %s instead
sl: predpomnilnika paketa ni bilo mogoče najti ali ustvariti, zato se uporabi %s

en: database already registered
sl: podatkovna baza je že registrirana

en: database is incorrect version
sl: napačna različica podatkovne baze

en: database not initialized
sl: podatkovna baza ni pognana

en: database path is undefined
sl: pot podatkovne baze ni definirana

en: dependency cycle detected:
sl: zaznan cikel odvisnosti:

en: directory ownership differs on %s
    filesystem: %u:%u  package: %u:%u
sl: lastnik mape na %s se razlikuje
    datotečni sistem: %u:%u paket: %u:%u

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
sl: dovoljenje mape na %s se razlikuje
    datotečni sistem: %o paket: %o

en: downgrading package %s (%s => %s)
sl: obnavljanje prejšnje različice paketa %s (%s => %s)

en: download library error
sl: napaka pri prenosu knjižnice

en: duplicate target
sl: Podvojen cilj

en: duplicated database entry '%s'
sl: podvojen vnos v podatkovno bazo '%s'

en: error invoking external downloader
sl: napaka pri klicu zunanjega prenosnika

en: error while reading file %s: %s
sl: napaka pri branju datoteke %s: %s

en: error while reading mtree of package %s: %s
sl: napaka pri branju mtree od paketa %s: %s

en: error while reading package %s: %s
sl: napaka pri branju paketa %s: %s

en: extract: not overwriting dir with file %s
sl: razširi: ne prepiši mape z datoteko %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
sl: napaka pri pridobivanju datoteke '%s' iz %s : %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : expected download size exceeded
sl: napaka pri pridobivanju datoteke '%s' iz %s : pričakovana velikost prenosa presežena

en: failed to create temporary file for download
sl: napaka pri ustvarjanju začasne datoteke za prenos

en: failed to read signature file: %s
sl: ni mogoče prebrati podpisa datoteke: %s

en: failed to retrieve some files
sl: ni mogoče prejeti nekaterih datotek

en: failed to retrieve some files
sl: ni mogoče prejeti nekaterih datotek

en: file not found in file list for package %s. skipping extraction of %s
sl: datoteke ni bilo mogoče najti v seznamu datotek za paket %s. preskoči razširjanje %s

en: gpgme error
sl: gpgme napaka

en: ignoring package %s-%s
sl: neupoštevanje paketa %s-%s

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
sl: neupoštevanje zamenjave paketov (%s-%s => %s-%s)

en: invalid PGP signature
sl: neveljaven PGP podpis

en: invalid name for database entry '%s'
sl: neveljavno ime vnosa v podatkovno bazo '%s'

en: invalid or corrupted database
sl: neveljavna ali pokvarjena podatkovna baza

en: invalid or corrupted database (PGP signature)
sl: neveljavna ali pokvarjena podatkovna baza (PGP podpis)

en: invalid or corrupted package
sl: neveljaven ali pokvarjen paket

en: invalid or corrupted package (PGP signature)
sl: neveljaven ali pokvarjen paket (PGP podpis)

en: invalid or corrupted package (checksum)
sl: neveljaven ali pokvarjen paket (nadzorna vsota)

en: invalid package version in %s
sl: napačna različica paketa v %s

en: invalid regular expression
sl: neveljaven logični izraz

en: invalid url for server
sl: neveljaven url naslov strežnika

en: keyring is not writable
sl: v bazo ključev ni mogoče pisati

en: libarchive error
sl: napaka libarchive

en: library already initialized
sl: knjižica je že zagnana

en: library not initialized
sl: knjižica ni zagnana

en: lock file missing %s
sl: zaklenjena datoteka manjka %s

en: missing PGP signature
sl: manjka PGP podpis

en: missing package metadata in %s
sl: v %s manjkajo metapodatki paketa

en: missing package name in %s
sl: v %s manjka ime paketa

en: missing package version in %s
sl: v %s manjka različica paketa

en: no %s cache exists, creating...
sl: %s predpomnilnik ne obstaja, se ustvarja ...

en: no servers configured for repository
sl: za skladišče ni nastavljen noben strežnik

en: not enough free disk space
sl: na disku ni dovolj razpoložljivega prostora

en: not enough free disk space
sl: na disku ni dovolj razpoložljivega prostora

en: operation cancelled due to ignorepkg
sl: operacija prekinjena zaradi ignorepkg

en: operation not compatible with the transaction type
sl: operacija ni združljiva z vrsto transakcije

en: out of memory!
sl: premalo pomnilnika!

en: package architecture is not valid
sl: arhitektura paketa ni veljavna

en: package filename is not valid
sl: datotečno ime paketa ni veljavno

en: package missing required signature
sl: paket pogreša zahtevan podpis

en: permission denied
sl: odobritev zavrnjena

en: problem occurred while installing %s
sl: pri nameščanju %s, je prišlo do težave

en: problem occurred while upgrading %s
sl: pri nadgradnji %s, je prišlo do težave

en: removing %s from target list
sl: odstranjevanje %s iz seznama ciljev

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
sl: odstranjevanje '%s' iz ciljnega seznama, ker je v sporu z '%s'

en: removing invalid database: %s
sl: odstranjevanje neveljavne podatkovne baze: %s

en: removing invalid file: %s
sl: odstranjevanje neveljavne datoteke: %s

en: required key missing from keyring
sl: zahtevan ključ iz baze ključev manjka

en: transaction aborted
sl: Prenos prekinjen

en: transaction already initialized
sl: prenos je že začet

en: transaction commit attempt when database is not locked
sl: poskus uveljavitve transakcije, ko podatkovna baza ni zaklenjena

en: transaction not initialized
sl: prenos ni začet

en: transaction not prepared
sl: prenos ni pripravljen

en: unable to extract %s%s: path too long
sl: ni mogoče razširiti %s%s: pot predolga

en: unable to extract %s.pacnew: path too long
sl: ni mogoče razširiti %s.pacnew: pot predolga

en: unable to lock database
sl: podatkovne baze ni mogoče zakleniti

en: unexpected error
sl: nepričakovana napaka

en: unexpected system error
sl: nepričakovana sistemska napaka

en: unknown database file: %s
sl: neznana podatkovna baza datoteke: %s

en: unknown validation type for package %s: %s
sl: neznana vrsta potrjevanja veljavnosti za paket %s: %s

en: unresolvable package conflicts detected
sl: zaznani so bili nerešljivi spori paketa

en: url '%s' is invalid
sl: url naslov '%s' je neveljaven

en: warning given when extracting %s (%s)
sl: opozorilo podano med razširjanjem %s (%s)

en: wrong or NULL argument passed
sl: podan je bil napačen ali NIČELNI (NULL)  argument
